Po przymusowej kwarantannie galeria sztuki współczesnej Mieszkanie Gepperta przy ul. Ofiar Oświęcimskich 1/2 otwiera się ponownie w czwartek – 11.02.2021.
Ścieżki do interpretacjito projekt w ramach szeregu inicjatyw Sympozjum Wrocław 70/20 realizowanych w przypadającą w 2020 r. 50. rocznicą słynnego Sympozjum Plastycznego Wrocław ’70.
W związku z trwającą sytuacją epidemiczną obowiązują zapisy: zapisy@arttransparent.org. Zapraszamy w poniedziałki, środy i czwartki między 15:00 a 18:00.
Wystawa na Szewskiej prezentuje reprodukcje 17 płócien autorstwa Hanny Krzetuskiej-Geppertowej spośród 47 pozostających w zbiorach Muzeum Archidiecezjalnego we Wrocławiu.
Weź udział w e-warsztatach ARTIFAKE: ART INVADES PROPAGANDA dotyczących szerzącej się dezinformacji i dołącz do artystycznego, międzynarodowego projektu realizowanego w Polsce, Ukrainie i Armenii.
Dziś ostatni dzień roku. Na jego podsumowanie prezentujemy dokument V4 Culture for Climate, zrealizowany podczas 18. Przeglądu Sztuki SURVIVAL – WASTELAND.
W hołdzie zmarłemu w wieku 88 lat prof. Leonowi Podsiadłemu – mentorowi wrocławskiej rzeźby – stworzyliśmy katalog upamiętniający twórczość wspaniałego artysty i wystawę BEL AIR w galerii Mieszkanie Gepperta. Już teraz do zobaczenia w wersji online.