Wiosenny Baby Art Walk!

Zapraszamy 7. kwietnia na kulturalny spacer dla rodzin z małymi dziećmi – wstęp wolny!

BAW! Baby Art Walk to kulturalne spacery dla rodzin z małymi dziećmi organizowane przez Fundację Art Transparent. Zapraszamy na wspólne odwiedziny we wrocławskich instytucjach kultury, galeriach, muzeach oraz spotkania z artystami i oprowadzania kuratorskie po aktualnych wystawach. Przestrzeń przyjazna dla Mam karmiących piersią.

Zwiedzanie odbywa się w ramach wystawy „Stan wyjątkowy”, która została przerwana w wyniku bezprecedensowej, rosyjskiej agresji w Ukrainie. Galeria Mieszkanie Gepperta w pierwszych dniach wojny zamieniła się w tymczasowe mieszkanie dla gości z Ukrainy, dlatego kolejne elementy projektu jak Baby Art Walk oraz Senior Art Walk odbędą się w najciekawszych, zaprzyjaźnionych instytucjach wystawienniczych we Wrocławiu.

wystawa „Wysiedlenie”, Leon Tarasewicz | 66P
wystawa „Wesoła, ale nie za bardzo”, kolaże Wisławy
Szymborskiej
| Galeria Geppart

Spotykamy się w 66P przy ul. Księcia Witolda 66 o godzinie 12:00. W budynku znajduje się winda, można poruszać się wózkiem.

Obowiązują zapisy: zapisy@arttransparent.org

www.wroclaw.pl

Wystawa Karolina Jaklewicz | Marzena Sadocha, „Stan wyjątkowy” realizowana w ramach zadania “Otwarta Pracownia Gepperta 2022” jest współfinansowana ze środków Gminy Wrocław

Wystawa Karolina Jaklewicz | Marzena Sadocha, „Stan wyjątkowy” realizowana w Galerii Szewska jest dofinansowana przez Wydział Kultury Urzędu Miejskiego Wrocławia