Sponsoring

Klub Mecenasów Sztuki Współczesnej założony przez Fundację ART TRANSPARENT adresowany jest do osób, które chcą w różny sposób wspomagać promocję sztuki współczesnej i związane z nią wydarzenia artystyczne oraz którym zależy na rozwoju tych obszarów i chciałyby się przyczynić do wzmocnienia pozycji sztuki w Polsce.

Przywileje

Uczestnictwo w Klubie daje Państwu możliwość uczestnictwa w wernisażach sztuki oraz ekskluzywnych spotkaniach z artystami. Będą Państwo otrzymywać publikacje Fundacji ART TRANSPARENT oraz specjalne wydanie elektronicznego newslettera zapowiadającego najważniejsze wydarzenia koordynowane przez Fundację ART TRANSPARENT. Ponadto dla naszych Mecenasów przygotowaliśmy szereg dodatkowych atrakcji, zaproszenia na zamknięte przyjęcia, pokazy specjalne i możliwość zakupu dzieł sztuki tworzonych przez artystów współpracujących z Fundacją.

Zależy nam bardzo, aby wysłuchać również Państwa opinii na temat kondycji sztuki współczesnej w Polsce, kierunków jej rozwoju oraz percepcji sztuki w Państwa kręgach. W tym celu będziemy raz w roku organizować wewnętrzne spotkania dla członków Klubu Mecenasów Sztuki Współczesnej.

Jak zostać członkiem Klubu Mecenasów Sztuki Współczesnej?

Należy dokonać wpłatę w wysokości powyżej 300 PLN na konto Fundacji ART TRANSAPRENT oraz przesłać nam dane kontaktowe do Państwa. Członkostwo w Klubie ważne jest przez jeden rok od momentu dokonania przelewu. Przelewy prosimy dokonywać z dopiskiem „dotacja na cele statutowe Fundacji”.

Kontakt:
Katarzyna Młyńczak
k.mlynczak@dev.at.on.smultron.pl
tel. 0691 848 309

nr konta:
Fundacja ART TRANSPARENT
Alior Bank: 41 2490 0005 0000 4520 4540 1198
ul. Czereśniowa 10
55-140 Żmigród