Wesprzyj fundację Art Transparent

Jak możesz wesprzeć fundację Art Transparent?

  • Przekazując 1% podatku rozliczając swój roczny formularz podatkowy PIT (PIT-28, PIT-37, PIT-36, PIT-36L, PIT-38)

Wypełniając odpowiednią rubrykę w rozliczeniu PIT należy wpisać nr KRS: 0000247340

  • Przekazując darowiznę na rzecz fundacji Art Transparent 

Działania fundacji możesz wspierać przekazując darowiznę na konto:
24 2490 0005 0000 4600 2802 1548

Fundacja Art Transparent
ul. Ofiar Oświęcimskich 1/2, 50-069 Wrocław
tytułem: darowizna na realizację celów statutowych fundacji

Wspierając Art Transparent przyczyniacie się do organizacji licznych projektów kulturalnych, w tym również Przeglądu Sztuki SURVIVAL oraz działań fundacji na rzecz promocji sztuki współczesnej. 

W ramach Przeglądu Sztuki SURVIVAL co roku produkujemy średnio 50 nowych prac artystycznych. Organizowaną w ramach Przeglądu wystawę odwiedza każdego roku 6-8 tysięcy osób!

Wstęp na nasze wydarzenia zawsze jest darmowy!

Ponadto bogaty materiał (zdjęcia, katalogi, teksty) ze wszystkich zrealizowanych dotychczas edycji SURVIVALU udostępniamy naszej publiczności za pośrednictwem archiwum online: http://archiwum.arttransparent.org i http://archiwum.survival.art.pl/

Wspierając nas dołączysz do grupy, której celem jest dokumentowanie historii Wrocławia; miasta, które ulega szybkim, licznym i momentami nieodwracalnym już metamorfozom.

Fundacja, jako Organizacja Pożytku Publicznego, działa także na rzecz lokalnego środowiska artystycznego, wspierając twórczość zarówno debiutujących, jak i uznanych już wrocławskich i ogólnopolskich artystów poprzez projekty wystawiennicze i badawcze organizowane w galerii Mieszkanie Gepperta.

Fundacja Art Transparent to także liczne projekty kulturalne o międzynarodowym i lokalnym zasięgu, jak choćby BAW! Baby Art Walk oraz SAW! Senior Art Walk – cykliczne spacery dla rodziców z małymi dziećmi oraz seniorów po wystawach i najciekawszych wrocławskich instytucjach kulturalnych.