Subiektywnie kulturalna mapa Wrocławia Harmonogram seminarium „Subiektywnie kulturalna mapa Wrocławia”

18.03 [galeria Mieszkanie Geppert; godz. 17:00] – spotkanie organizacyjne, w tym: omówienie założeń projektu i sposobów jego realizacji. Omówienie harmonogramu pracy.
19.03 [galeria Mieszkanie Gepperta; godz. 19:00] – Mapy – przegląd map Wrocławia.
20.03 [spotkanie w Mieszkaniu Gepperta; godz. 13:00 lub później – ustalenia grupy] – Praca w terenie, wspólna praca w mieście i na mieście…
21.03 [spotkanie w Mieszkaniu Gepperta; godzina do ustalenia z grupą] – kontynuacja pracy w mieście.
System pracy w tygodniu 24-28.03 będzie opracowany razem z grupą i będzie uzależniony od założeń, jakie postawimy przez konstruowaną przez nas mapą. Możliwa będzie praca w grupach, praca indywidualna na wcześniej ustalonym temacie. Zbieranie, opracowywanie i edytowanie informacji – także praca zdalna.
Zapraszamy do przyłączenia się do nas podczas spotkania organizacyjnego we wtorek 18. marca. Później zamykamy grupę i bierzemy się za pracę wg wspólnie ustalonego podziału obowiązków.
Udział w warsztatach jest zupełnie dobrowolny, a jego wyniki uzależniony jedynie od wspólnie ustalonych założeń i wytworzonej synergii.

Los nigdy nie podsuwa pod nos gotowych rozwiązań. Nie zawsze wskazuje właściwą ścieżkę. Mimo to w ciągu ostatnich kilku tygodni Willa nauczyła się jednej rzeczy: jeśli ma się trochę szczęścia, można spotkać kogoś z mapą.
Sarah Addison Allen, Słodki zapach brzoskwiń