BAW! W CENTRUM SZTUKI WRO

Jesteś młodą mamą, albo młodym tatą? Niedawno mały dzidziuś przewrócił Ci życie do góry nogami? Masz ochotę wyrwać się na chwilę z zaklętego kręgu dom-lekarz-spożywczak-apteka? To świetnie! Właśnie trafiłeś na dobrą inicjatywę!

Zapraszamy na trzeci już BAW! we WRO. Cieszymy się na kolejną wizytę rodziców z małymi dziećmi, która tym razem odbędzie się w kontekście wystawy 4. KONKURSU NAJLEPSZYCH DYPLOMÓW SZTUKI MEDIÓW (więcej: wrocenter.pl/dyplomy4). Pamiętajcie – to już ostatni dzwonek, by zobaczyć wystawę!

Zachęcamy do udział w spacerze, podczas którego zobaczymy prace absolwentów ośmiu publicznych uczelni artystycznych w Polsce. Wspólnie odbędziemy sentymentalną podróż po ogródkach działkowych, szybką wycieczkę w kosmos, będziemy maszerować w stronę zachodzącego słońca i przemierzać świetlny tunel. Zobaczymy kilkadziesiąt zanimowanych klasycznych malarskich przedstawień kobiet i topiący się parafinowy odlew postaci. Odwiedzimy pokój graczy i dowiemy się co prof. Miodek sądzi o nowym słowie “nowacy”.

Po wystawie oprowadzi Magdalena Kreis.

Przypominamy, że we WRO jest winda, przewijak oraz sporo miejsca do odpoczynku bądź karmienia. Można też swobodnie przemieszczać się z dzieckiem w wózku czy nosidełku.

„BAW! Baby Art Walk” to wspólne spacery i odwiedziny we wrocławskich instytucjach kultury, galeriach, muzach, itp. oraz spotkania z artystami i oprowadzania kuratorskie po aktualnych wystawach. Na spotkania ze sztuką, wspólne zwiedzanie wystaw, dyskusje o współczesnych problemach, a czasem po prostu na kawę i rozmowy o wesołym losie rodzica zaprasza Fundacja Art Transparent. Zachęcamy do śledzenia ich strony internetowej oraz profilu na Facebooku, by być na bieżąco z kolejnymi spacerami.

Centrum Sztuki WRO / WRO Art Center i Fundacja Art Transparent są także partnerami akcji Muzealniaki. Na koniec spaceru po wystawie zaprosimy rodziców do włączenia się do akcji. Więcej:
––> wrocenter.pl/muzealniaki
––> fb/muzealniaki