BAW! Baby Art Walk

Już 12. listopada o godzinie 13 kolejny spacer z Baby Art Walk!

Jesteś młodą mamą, albo młodym tatą? Niedawno mały dzidziuś przewrócił Ci życie do góry nogami? Tęsknisz za swoim dawnym życiem i zastanawiasz się, kiedy znów wyjdziesz z domu i zrobisz coś ciekawego? To świetnie! Właśnie trafiłeś na dobrą inicjatywę!

„Baby Art Walk” jest miejscem dla młodych rodziców, którzy bardzo chcieliby wyjść z domów. BAW! to przestrzeń dla rodziców, którzy chcą wyrwać się z zaklętego kręgu dom-lekarz-spożywczak-apteka. Zapraszamy Was na wspólne spacery z dziećmi (w chustach, w wózkach) do wrocławskich instytucji kultury. Razem będziemy zwiedzać wystawy, dyskutować o współczesnych problemach, a czasem po prostu pójdziemy na kawę i pogadamy o wesołym losie rodzica.

Zapraszamy rodziców na spotkania ze sztuką współczesną. Oferujemy oprowadzania kuratorskie, miłą i ciepłą atmosferę, wsparcie w przeniesieniu wózka (jeśli potrzebne) i rodzinno-kulturalne rozmowy przy kawie. Warunkiem uczestnictwa w projekcie jest posiadanie choć jednego małego dziecka (wózek, nosidełko) i chęć zapoznania się z najnowszymi wystawami w galeriach sztuki współczesnej.

„Baby Art Walk” to nieregularnik, dlatego informacji o dacie i miejscu spotkania należy szukać na naszej stronie internetowej i na naszym facebooku.

12. listopada o godzinie 13 zapraszamy na spacer po dwóch wystawach w BWA Wrocław. W pierwszej kolejności zobaczymy MY’15 – Najlepsze Dyplomy ASP Wrocław wystawa najlepszych dyplomantów w wszystkich wydziałów, żeby później przespacerować się do Galeria Dizajn Bwa Wrocław i obejrzeć wystawę: Book Club, pracownia projektowania książki / 3D czyli Dizajn Dla Dzieci / czytelnia / audytorium / łóżko / wielki pragotron.

Spotykamy się pod galerią BWA Awangarda na ulicy Wita Stwosza 32.

Do zobaczenia!
Karolina Bieniek – menadżerka projektu

projekt: Anna Gołębiowska
projekt: Anna Gołębiowska

“Baby Art Walk” jest organizowany przez Fundację Art Transparent i finansowany ze środków Gminy Wrocław.