BAW! Baby Art Walk w Muzeum Pana Tadeusza

zwiedzanie wystawy “Nieczytelność. Plimpsesty”

28.02.2017 / godz. 11
Spacer z dzieckiem po wystawie w Muzeum Pana Tadeusza

Jesteś młodą mamą, albo młodym tatą? Niedawno mały dzidziuś przewrócił Ci życie do góry nogami? Tęsknisz za swoim dawnym życiem i zastanawiasz się, kiedy znów wyjdziesz z domu i zrobisz coś ciekawego? To świetnie! Właśnie trafiłeś na dobrą inicjatywę!

28 lutego o godz. 11:00 podczas kolejnego BAW-u odbędzie się oprowadzanie po wystawie „Nieczytelność. Palimpsesty” w Muzeum Pana Tadeusza, która opowiada o zjawisku nieczytelności i nawarstwiania się pisma opowiada najnowsza wystawa czasowa w Muzeum Pana Tadeusza, w trakcie której zaprezentowane zostaną prace m.in. Andrzeja Bednarczyka, Irmy Blank, Zbigniewa Libery czy Andrzeja Szewczyka.

„Baby Art Walk” stwarza możliwość dla młodych rodziców, którzy bardzo chcieliby wyjść z domów. To przestrzeń dla rodziców, którzy chcą wyrwać się z zaklętego kręgu dom-lekarz- spożywczak-apteka.

Zapraszamy na wspólne spacery z dziećmi (w chustach, czy wózkach) do wrocławskich instytucji kultury. Razem zwiedzimy wystawy, podyskutujemy o współczesnych problemach, a czasem po prostu pójdziemy na kawę i porozmawiamy o wesołym losie rodzica.

Fundacja ART TRANSPARENT zaprasza rodziców na spotkania ze sztuką współczesną. Oferuje oprowadzania kuratorskie, miłą i ciepłą atmosferę, wsparcie w przeniesieniu wózka (jeśli jest potrzebne) i rodzinno-kulturalne rozmowy przy kawie. Warunkiem uczestnictwa w projekcie jest posiadanie choć jednego małego dziecka (wózek, nosidełko) i chęć zapoznania się z najnowszymi wystawami w galeriach sztuki współczesnej.

Informacja o wystawie: https://muzeumpanatadeusza.ossolineum.pl/pl/wystawy-czasowe/nieczytelnosc-palimpsesty

Wstęp wolny

„Baby Art Walk” to nieregularnik, dlatego informacji o dacie i miejscu spotkania należy szukać na stronie i FB Fundacji Art Transparent